Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékeztek Star Wars idézetekre?

Emlékeztek Star Wars idézetekre?

Figyelt kérdés

A, 1-2-3. részből

B, 4-5-6. részből

C, 7-8-9. részből


Bármilyen idézetre, amit fejből tudtok, anélkül hogy rákeresnétek.



2020. júl. 12. 19:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

They fly now ?!

They fly now!

They fly now?

They fly now ?!


xD

2020. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
24%

Csakhogy kedves 10-es, a kérdező nem pusztán negatív véleményt fogalmazott be. Ő maga vallja be neked, hogy szándékosan provokatív a kérdése.


"A kérdéssel arra akartam célozni, hogy a 7-8-9. részből nem tudtok normális idézetet mondani, mert gagyi az egész."


Ő nem idézetekre volt kíváncsi, ebből ez egy mondatból a napnál is világosabb ez.


A többesszám pedig azért van, mert a lepontozásokhoz több ember kell. Amikor valaki fel mer szólalni a divathaterek ellen, akkor valahogy falkaként ugrotok az emberre.

2020. júl. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Mutassak neked egy kérdést, ahol a kérdező negatív véleményt fogalmaz meg, és nem burkoltan provokál?
2020. júl. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%
A stílusod és beszólogatásod van lepontozva, nem a véleményed. Idejöttél kötekedni, persze, hogy lepontozunk.
2020. júl. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem tűnt volna fel én válaszoltam rendesen a kérdésre egyedül (4-es válasz).


Erre jött a kérdező teljesen felesleges megjegyzése. Szóval, ki is kezdte a beszólogatást és a kötekedést?

2020. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
39%
Ráadásul amit ott írt a kérdező, az sem állja meg a helyét, mert szemmel láthatóan tudok normális idézetet mondani a 7-8-9-ből is, és biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül a világon.
2020. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
69%

Jézusom, állj már le. Mi van veled?


Mi, többiek is írtunk idézeteket, és kész. Miért te válaszoltál volna egyedül rendesen??

Nem vagy te kicsit nagyképű véletlenül?

2020. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
37%
A kérdező külön kért idézeteket a 3 trilógiából, ha nem tűnt volna fel. Egyedül én szedtem külön.
2020. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%

Azt is kérte, hogy ne keressünk rá, hanem fejből írjunk. Nem mindenki magolta be a teljes sorozatot fejből.


Én az első hat filmet ismerem és szeretem, a többit nem. Azt meg nem tudnám megmondani, hogy melyik idézet honnan van.


És akkor mi van? Szerinted ez valami verseny, vagy mi?

2020. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%

Eredeti trilógia:

-A harc senkit nem tesz naggyá.


Előzmény trilógia:

-Így száll hát sírba a szabadság. Tapsvihar közepette.


Folytatás trilógia:

Szerintem nem volt benne egy idézhető mondat se, mint ahogy az egész trilógia is és hulladék.

2020. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!