Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a filmnek a címe?

Mi a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta keresem már ezt a filmet, (horror) gondoltam itt megkerdezem, hatha valaki tudja.

Az eleje úgy kezdődik, hogy van ilyen nagy epulet és a fiut az ordog tuze elkapja, es azt kiabalja, hogy ÁJ JUDORVÉN. Es lesz ott egy asszony, biztos az anyja, nem tudom. Es kezdodik ilyen intezet, ahova megy egy ujonc fiú. Mar nem emlékszem, hogy miért.. De aztan ott lesz, aztan az a ujonc fiú, talalkozik azzal a halott fiuval, akit a pinceben vagy a fi.gom tudja hol folytott bele az egyik intezet férfi takaritoja, vagy neveloje, szereloje. Nem tudom pontosan, de aztan kiderul, hogy kiolte meg a hallott fiút. Es megoli a hallott fiu azt a b@zit, aki megfolytotta. Akinek remlik valami, akkor kerem irja le a film cimet.


2020. júl. 8. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
VÉGREEE...... Nagyon szépen köszönöm, örök hála!!!!!
2020. júl. 8. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2020. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!