Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennyire rosszul áll a szénája...

Ennyire rosszul áll a szénája az Ncore-nak hogy mostanság mindenki Netflixre fizet elő?

Figyelt kérdés
Ennyire hanyatlóban az Ncore a netflix vagy a legális oldalak miatt? [link]

2020. jún. 17. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Inkább torrentezek minthogy Netflixen füzesek.


26 db torron oldalam van.

2020. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
torrent oldalam van*
2020. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Én egyikkel sem élek. Vagy online nézés, vagy direkt letöltés. Torrentet talán tíz éve használtam utoljára. Netflix meg nem kell.
2020. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekem van nCore és Netflix is. Igaz, hogy a Netflixet közösen használjuk. Telekocsi fele költség. De érdekelnek olyan tartalmak amik más gyártótól jönnek. Pl Hulu. Akkor most fizessek elő mindre? Ugye ez már nem a realitás talaja! Ha valakinek nem sikerül felfognia, hogy az "ingyenességnek" feltételi vannak, mint a visszatöltés, az nézzen kamerás anyagokat! Ilyen minőséggel a '80-as években voltunk el még VHS-en.

Miattam biztosan nem hanyatlik az nCore rendszeresen használom.

2020. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
23%

Én például elzárkózok az illegális dolgoktól, és a Netflix nem drága. Havi kb. 4.000,- Ft-ba biztosan nem halok bele, és tökéletes minőségben, öt felhasználóval, bármikor bárhonnan nézhetjük.

Ezt kellene összehasonlítani azzal, hogy a csórók menőnek találják, hogy lopnak? És még mi vagyunk birkák? :D Álmodj tovább.

2020. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!