Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kb 2 hete egyik este láttam...

Kb 2 hete egyik este láttam egy filmet a HBO3-on. Meg is néztem a címét de én hülye el is felejtettem.... Van olyan aki, esetleg látta?

Figyelt kérdés

Probáltam rákeresni de nem találtam. Meg sajnos kb csak a felétől láttam.


Vannak részek, amik megragadtak. Egy fiatal bandáról volt szó benne. Volt egy autóbaleset is miattuk mert a felüljárón a lányok felhúzták a pólójukat és emiatt történt. Volt egy kis lakókocsijuk a réten (vagyis rétnek tűnt) ahol a legtöbb idejüket töltötték. Eléggé lázadó típusnak tűntek. És a lányok pénzért idősebb férfiaknak szolgáltatást nyújtottak. A pénzt pedig azt hiszem közösbe dobták be.


Szóval ebből csak annyit szerettem volna kihozni, hogy ha van valaki, aki esetleg látta a filmet és tudja a címét az légyszives írja meg! Hálás lennék mert tetszett és az elejétől meg szeretém nézni.

Ja és mellesleg ezen a csatornán feliratosan ment (bár itt a legtöbb film úgy megy).

Előre is köszönöm a segítséget! 😊



#film #felirat #HBO 3 #Lázadófiatalok
2020. jún. 16. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy oldal ahol van fent régi tévéműsor, bár azon az oldalon csak 2009-ig van, hátha van olyan ahol a viszonylag friss is fent van. Abból vissza tudod keresni. Én is ezt csináltam mostanában. Találtam egy címkézetlen videókazettát, amin egy rajzfilm van, de az első pár másodperc lemaradt, így nem tudtam mi a címe. De a kazettán lévő teletext jelből annyit sikerült megtudni, hogy 1994. 04. 04.-én 11:25 körül adta a Magyar Televízió (csatornalogó akkoriban nem volt). Erről az oldalról visszakerestem és egyből meglett a rajzfilm címe.
2020. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Animaren vissza tudod nézni a tévéműsort.
2020. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a valaszaitokat😊
2020. jún. 17. 05:52
 4/5 anonim ***** válasza:
wij (2018) (mi)
2021. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 4-es. Igen ezt a filmet kerestem. :)
2021. júl. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!