Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lenne a legmegfelelőbb...

Ki lenne a legmegfelelőbb Ahsoka Tano élőszereplős megformálására?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elvileg már Rosario Dawson le van szerződtetve (bár tudtommal még teljesen hivatalosan nem volt bejelentés, de már tényként kezelik mindenhol), ennek ellenére felmerült itt is és máshol is (fórumokon, rajongói oldalakon, Facebookon stb.) több színésznő neve akik eljátszhatnák/eljátszhatták volna élőszereplős filmen a karaktert. Szerintetek ki lenne a legjobb Ahsoka Tano élőben?

2020. jún. 9. 23:33
A kérdező szavazást indított:
Rosario Dawson
Ashley Eckstein (az eredeti szinkronhangja)
Jennifer Lawrence
Emilia Clarke
Alicia Vikander
Scarlett Johansson
Brie Larson
Zoe Saldana
másik színésznő (kommentben írom meg)
Szerintem Ahsoka Tanot nem kellene élőszereplősen eljátszani. Az animált tökéletes.
23 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Eleve nem tartom szükségesnek, hogy Ahsoka élőszereplős változatban is feltűnjön.

Ha mégis, akkor pedig talán jobb lenne egy kevésbé ismert színésznő, vagy nem is tudom, mert nekem Dawson nagyon nem hozza a karaktert.

2020. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs szükség élőszereplős változatra. De ha megcsinálják, akkor csinálják mocap-pel, a hangja pedig maradjon a már megszokott.
2020. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!