Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Briliáns barátnőm sorozatot...

Briliáns barátnőm sorozatot ti hogy bírjátok nézni?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha valakinek spoileres lesz, ha még nem tartasz a második évadnál és nem szeretnéd ha lelőjjek valamit inkább később olvasd elXd


Szóval engem nagyon kiakaszt ez a sorozat nem tudom ti hogy vagytok vele. Szerintem abbahagyom én ezt már nem bírom nézni. Az még oké hogy jó a stílusa meg lehet szeretni de a szereplők... tisztában vagyok a történelmi társadalmi oldalával szegények de akkor se normálisak... Lenu egy olyan semmilyen karakter az örökös szenvedő fél nem hiszem el hogy nem tudta volna a sztorit úgy megírni hogy történjen már egyszer valami boldogság vele amit ő dörgölhetne a pökhendi Lila orra alá. Lilát lehet csak én, de ki nem állhatom. Az elején kedveltem de most hogy összejön a "barátnőjének" a szerelmével, mikor pontosan tudta mennyire szerette a csaj és akkor a sztori beállítja hogy ez mintha normális lenne. Férjhez ment mert szerette Stefanot aztan az is egy nőverő meg ellenséggel paktál ezért szeszélyes Lila visszatért és bunkózott aztán játszotta a cafkát nagyban még azzal is összejön akibe Lenu szerelmes. És akkor még szegény csaj falazzon nekik hogy csalja a férjét itt már röhögtem és kikapcsoltam hogy még egy perc ebből és végem szóval többet nem nézekXD

Nem mintha a Nino csávó normális lenne... az apja letapizza Lenut az meg hagyja (wtf) és akkor ugye Nino nem olyan mint az apja á nem... barátnője van és csókolgat másokat. Nem értem Lenu az egyszer nem kérte számon, itt senkinek nincsenek otthon?


Nektek ez tetszik, mit gondoltok a sorozatról? Csak szerintem egy nagy betegség az egész?Xd



2020. jún. 8. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem is egy nagy betegség az egész
2020. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!