Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinél melyik, a top 5 legjobb...

Kinél melyik, a top 5 legjobb Scooby-Doo film?

Figyelt kérdés

Nálam ezek:


1 - A zombik szigetén (1998)

2 - Az idegen megszállók (2000)

3 - A vonakodó farkasember (1988)

4 - Virtuális vadászat (2001)

5 - A vámpír legendája (2003)


Szerintem a vonakodó farkasember iszonyúan vicces, az már más kérdés, hogy abban az epizódban nincsen konkrét rejtély.


Illetve mit gondoltok, milyenek a mai Scooby filmek? szerintem már nem gyártanak jókat, már a Kalózok a láthatáron sem volt annyira jó, illetve a Múmiás epizód.



2020. jún. 6. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1- Zombik szigetén (kis koromban rettegtem ettől :D )

2- Virtuális vadászat

3. Idegen megszállók

4.Rettegés a táborban

5. Az Operaház fantomjai


Igazából szinte mindegyiket szeretem. A 1998-2001-es időszak a kedvencem, mert ott mintha több lett volna a sztori mint egy egyszer rejtély. Törekedtek a minőségre, a grafika csodás volt. Aztán mivel 21.századi gyerek vagyok a kiskori kedvenc a Mizujs Scooby doo volt sorozatként. Nem vagyok én annyira öreg (15), meg zárkózott, de speciel a Csak lazán Scooby-dootól agyrákot kaptam.

2020. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen valóban, a Virtuális vadászat, vagy Az Idegen megszállók egyaránt kedvenceim :) De a nagyon régi részekről sem illik megfeletkezni, azok legendásak. Scooby Doo Show például :D A mizujs Scooby sem rossz, volt pár kötet dvd-n nekem, egész jók. Viszont amilyen irányba ma mennek a Tom és Jerry, Scooby filmek, az nem a legjobb sajnos.
2020. júl. 14. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!