Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vettem észre, de...

Csak én vettem észre, de kelly rutherford (lily) a gossip girl-ben tényleg megváltozott? Ugy látom, hogy teljesen megváltozott az arca a 2. évadban, az elsőhöz képest. Vagy csak bebeszélem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, felette is elmúltak az évek, meg azt hiszem, a válása is akkortájt volt. Lehet ezért. Ettől függetlenül korához képest szerintem nagyon szép nő!


I LOVE GOSSIP GIRL

2010. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze, szerintem is gyönyörű :) de olyan kár, hogy a valóságban nincsenek együtt matthew-val..:(
2010. júl. 31. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol nézed?Szinkron nincs, ugye??:(
2010. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs...:( letöltöm angolul, és rakok rá magyar feliratot... de cool mikor fogja adni a 2. évadot ?:S De amúgy a isohunt.-ról töltöm :)
2010. júl. 31. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Háh a cool március végére ígérte.:D

Kicsit már elmúlt, nem?:D

2010. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
áh ... de.... :@
2010. júl. 31. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy kicsit megviselt volt az arca a valasa miatt... Daniel sem lehetett egy leanyalom ferj, ahogy igy olvasgatok rola es Kellyrol a valas okarol cikkeket.


Bar Kelly gyonyoru, nagy kedvencem. Es en is a Settleford partiakat erositem. Go Kelly and Matt

2011. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oh, betudod linkelni? :)
2011. febr. 6. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!