Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Superman hogy tudja magát úgy...

Superman hogy tudja magát úgy álcázni, hogy csak egy szemüveget vesz fel és a haját kicsit másképp fésüli be?

Figyelt kérdés
Hogy nem jön rá senki, hogy kicsoda?

2020. máj. 17. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert Clark Kentként, béna egy átlagos férfi. Ügyetlenül mozog, rosszul beszél, rossz testtartása van. Supermanként meg menő, teljesen más. Mátyás királyt sem ismerték fel koldusként, vagy Jázmin hercegnőt.
2020. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Eleve egy fikciós karakterről van szó, így a logika a másodlagos.

A hivatalos verzió (ami a Superman #330-ban hangzik el), hogy a szemüveg, amit Clark Kent-ként visel olyan sugarat bocsát ki, ami mások szemében valamennyire eltorzítja a kinézetét és erre rájátszik azzal, hogy direkt ügyetlenkedik.

Egyébként a szemüveges verzió nélkül is működik az álca, ugyanis se Clark, se Superman nem rendelkezik olyan tulajdonságokkal (hajszín, testalkat), amik olyan hihetetlen de ritkák lennének. A mi világunkban is vannak átlag emberek, akik hasonlítanak zenészekre, színészekre, stb.

2020. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az érdekel, hogy hol tartja a civil ruháját, amíg a szupergöncben van? Mert amíg civil, addig a szupergönc elvileg vagy a ruhája alá van véve, vagy pedig összehajtva egy belső zsebbe (régi képregényekből indulok ki, bár hogy a csizmákat hova rakja, az ott se derült ki, ez rejtély), ez oké, na de fordított esetben hova kerül a civil gunyája? Mert Pókember vagy a hátán hordta egy alkalmilag szőtt hálóhátizsákban vagy elrejtette valahova (utóbbi esetben volt is, hogy megszívta), de Superman esetében ezekről szó sincs, mert nem visel hátizsákot, és akárhol száll le, mindig vissza bír vedleni Clarkká. Tehát hova lesz addig a civil ruha?
2020. máj. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3:

Ezt ezzel az erővel az összes többi DC szuperhősről meg lehetne kérdezni. Pókember Marvel, a Marvelnél meg valóban sokkal jobban odafigyeltek ezekre a dolgokra.

2020. máj. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Superman fénysebességgel közlekedik, ergo 1 pillantás alatt átöltözik.
2020. máj. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: Az világos, nem a sebesség a kérdés, hanem hogy hova teszi addig a civil ruháját, amíg supermankedik.
2020. máj. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsi alapja van.

Ismertem valakit, aki mindig sapkát hordott és egy céges egyenruhát.

Sosem láttam ezek nélkül, majd egy nap belefutottam hétköznapi ruhában, sapka nélkül és rohadtul ismerős volt de nem tudtam rájönni, hogy ki az, amíg valaki el nem mondta.

Ráadásul nem futólag ismertem, több mint egy évig majd mindennap találkoztunk.

Szóval az ember agya produkál furcsa dolgokat.

2020. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: De ismerősnek tűnt, az a lényeg. Clark viszont Loisnak és a többieknek, akikkel rendszeresen találkozik, még csak annak sem tűnik. Egyetlen ilyenre emlékszem, a Lois és Clark sorozatból, amikor Superman egy haldokló emberrel beszélt, és annak az utolsó mondata, mielőtt kilehelte a lelkét, valami ilyesmi volt: "Jé, Superman! Mondták már magának, hogy kiköpött Clark Kent? Csak így, szemüveg nélkül..." :)
2020. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!