Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a sorozatnak a neve?

Mi ennek a sorozatnak a neve?

Figyelt kérdés
Régebben ment a Cool-on egy fiatal srácról szólt, aki egy valóságshow-ban szerepelt. Mindenki beépített ember volt, de a srác azt hitte, hogy mindenki tényleg meg akarja nyerni a show-t. De az utlsó részben mindent elmondtak neki. Nem biztos hogy jól írtam le de ennyire emlékeztem.
2008. nov. 23. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


fel van sorolva az összes sorozatuk... ha látod, talán beugrik

2008. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez még régebben ment. És nincs itt felsorolva :(
2008. nov. 23. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy rendes sorozat volt? Mármint.. Most erről két dolog jutott eszembe... az egyik egy film, a másik egy olyan műsor, aminek az volt a lényege, hogy a srác vagy csaj kiválasszon valakit a többi ember közül a házban, akivel össze akar jönni. De csak az egyik fiúnak/lánynak nem volt párja a bentlévők közül - viszont a többi is ezt próbálja elhitetni magáról. Ha megtalálja a szinglit, övék a pénz, ha nem, akkor az a pár kapja meg, amelyiknek az egyikét kiválasztotta. És erről a főszereplő ha jól emlékszem nem tudott.


Erre gondoltál?

2009. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ez nem a szó szoros értelmében sorozat hanem valami idióta játék volt.:)
2009. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nemtudo ma sorozat mi de filmnek ugyanez a sztorija aminek a címe Truman show... próbálj ez úton elindulni
2009. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez egy valóságshow volt az volt a lényeg hogy egy srácot meghívtak egy valóságshowba és azt hiszem pénzt lehetett nyerni. És a stáb tagjai ilyen kamerákkal figyelgették amiről a srác nem tudott. És ilyen feladatokat kellett csinálni. És a többi valóságshow szereplő csak beépített ember volt és mindent elmondtak a srácnak erről az utolsó részben.
2009. okt. 8. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:

15:56 Annak nem ugyanaz a története, értem hol siklottál ki, de értelmezd a kérdést.


Egyébként 14:29-es vagyok. Akkor az kizárt amire tippeltem? Mert az alapján amit írtál számomra belefér (már amennyire emlékszem abból a műsorból). De mivel nem csaptál le rá... Akkor nincs több ötletem.

2009. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!