Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Johnny Depp film?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 17:59
1 2
 1/20 anonim válasza:
Karib tenger 3 :DD
2010. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ó hát micsoda kérdés ez...az összes! :D De most komolyan, nem tudok egyet írni, 4-re (7-re...) lehet szűkíteni a kört: a Karib-filmek, a Titkos ablak, az Ollókezű Edward és az Ámos-völgy legendája. Bocsi, de tényleg nem tudok egyet kiemelni, mind olyan jó :) Szerinted, Kérdező? :)
2010. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is mind nagyon jó(amit eddig láttam)! Johnny Depp hihetetlenül fantasztikus minden szempontból. Nagyon tetszik hogy a filmjei minőségiek, művésziek és nagyon igényesek, különösen a Tim Burton alkotások. Az arcjátéka és a grimaszai a legjobbak a világon.:DSok filmjét még nem is láttam, de úgy gondolom eddig, hogy az első három helyen Jack Sparrow, Willy Wonka és Sweeney Todd karaktere áll.
2010. júl. 27. 18:47
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja és tényleg hülye kérdés! Igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy mit gondoltok róla meg ilyesmi!
2010. júl. 27. 18:49
 5/20 anonim ***** válasza:

Sweeney Todd

Ollókezű Edward

Titkos ablak

Karib tenger kalózai

nem ilyen sorrendben, igazából nincs is sorrend :P

2010. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Karib tenger kalózai 3!
2010. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

karib tenger

de nekem az alice csodaországban is tetszett :D

2010. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Félelem és reszketés Las Vegasban!!!!A legjobb!Ezt láttam tőle először, hát nem bántam meg:D Utána a Karib, majd A pokolból!Johhny forever!!:D
2010. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Sweeney Todd
2010. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
titkos ablak. hatalmas
2010. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!