Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen hatással volt rátok a...

Milyen hatással volt rátok a Csillagok Háborúja?

Figyelt kérdés

Én ha jól számolom 17 éve vagyok rajongó (21-vagyok). Négy évesen kaptam egy Darth Vader figurát és még azóta is megvan. A film lehengerlő, akárhányszor megnézem nekem mindig mindenkor tetszik.


Az Új részek annyira nem ütősek, esetleg a Harmadik rész.

A régi epikus részek (Az Új remény, A Birodalom Visszavág, A Jedi Visszatér) tarolnak, az újakban sajna túl sok az effekt és az akció jelenet.


Mindent összevéve én vérbeli rajongónak vallom magam és imádok mindent ami a Csillagok Háborújával foglalkozik és kapcsolatban áll.


Emellett nézem a Csillagok Háborúja sorozatot is, azok is jók és megunhatatlanok.


2010. júl. 26. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Luke nagyon helyes pasi... ;)
2010. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sunáznám Leilahercegnőt xD
2010. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Jaja, Luke miatt én is néztem bátyámmal. XD

Egyébként a film tisztelője vagyok, bár nem fanatikus. Készülök megnézni egymás után a régebben készült részeket. Az újakat untam, nem tetszett.

2010. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Carrie Fisher (Leia) odavág. Nemrég megnéztem sorban a 4-5-6, 1-2-3 at, a régiek tényleg jobbak.
2010. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszett, egyik része sem. Volt olyan rész, amit csak a feléig néztem, és abbahagytam, mert untam. Pedig szeretem amúgy a sci-fit és a fantasy-t. Na, mindegy, még egy kultuszfilm sem tetszhet mindenkinek...
2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
csak át álltam az erő Sötét Oldal-ára. egyépként semmi különös
2012. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fanatikus rajongó vagyok én rám olyan hatással volt hogy átáltam a sötét oldalra.Régi nevem Orok Poli.
2015. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!