Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szellemekkel suttogóban...

A Szellemekkel suttogóban hogy halt meg Andrea? Melinda beszélt a szellemével? Mi történt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy repülő az autójára zuhant...miközben a bátyjához igyekezett,akiről úgy tudta hogy a repülőn ül...
2008. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen tényleg egy repülő zuhant rá. És beszélt Melindával miután meghalt. Először nem is tudta, hogy halott, csak besétált a boltba, mint mindennap.
2008. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és úgy tudta meg h meghalt h a tesója ment melindához sirva, andrea meg mondogatta h neem, neeem
2009. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: én nagyon sirtam.
2009. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy repulogep lezuhant es Andrea autojara esett...Andrea pedig nem is tudta, hogy meghalt...azt hitte, hogy a batyja a repulon ult es o halt meg...es utanna Andrea Melindaval beszelt es Melinda nem tudta, hogy hogyan mondja el Andreanak, hogy nem a batyja, hanem o halt meg...Es utanna odamegy hozzajuk Andrea batyja es Andrea hirtelen rajon, hogy o halt meg..mert a batyja nem latja ot...mert o mar szellem...De amugy nagyon szomoru volt...En nagyon sirtam a vegen :(
2010. jún. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Én is sírtam. : ) de én eleve az első másfél évadot végigsírtam, és ezek voltak az utolsó részek, amiken eddig sírtam (azthiszem 2. évad utolsó és 3. évad első része) aztán egészen a 4. évadig nem sírtam, amíg (ma)Jim meg nem halt :/ Letöltve nézem, és én azt hittem, hogy a 4. évad 14. részébe fog meghalni és fel voltam készülve, de amikor kiderült, hogy a 6. akkor nagyon hirtelen ért, és rám tört a sírógörcs >< Ha már tartotok ott, akkor ti is tudjátok milyen idegesítő lesz, amikor Sam testébe költözik :/ annyira várom már hogy együtt lehessenek.
2010. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 .Léna. válasza:
61%

nagyon régi téma ,de ha már a szellemekkel suttogó-s sírásnál tartunk...

én neten láttam azt a jelenetet amikor Jim meghal 2009 áprilisban. és én szó szerint nem akartam elhinni ezt ,de am nem tudom mit hittem ,h halucináltam v mi a szösz? :D:D

nagyon rossz volt kb fél évvel később viszontlátni azt a jelenetet tv-ben...

andrea halála nagyon más volt...ő már rég szellem volt amikor megtudta h meghalt ,az sem volt kellemes :S

2011. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majdnem így történt de mégsem. A forgatókönyv szerint Andrea autójára zuhant a 391-es (szellem) járat amikor ő a bátyja lakásához hajtott. Az üzletbe ment vissza Melindához beszélni vele hogy járt Mitch lakásában,de eközben jött egy ügynök a repülés biztonságtól aki megakarja tudni hogy Melinda honnan tudta hogy lefog zuhanni a gép. Már ott látszott hogy Andrea egy szellem mert a csávó nem látta őt,közben az előbbi kérdezte, hogy megtalálták-e a bátyját a halottak között.. Röviden ennyi.
2017. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!