Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttam egyszer egy filmet,...

Láttam egyszer egy filmet, aminek a címe Rémségek háza volt, de nem tudom sehol sem letölteni. Ki ismeri?

Figyelt kérdés
Nem az a a film, ami 1991-ben készült, hanem valamikor mostanában, csak ugyanaz a címe
2010. júl. 25. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rettegés háza?Vagy valami más?Mert én csak a 91-es rémségek házáról tudok.(1 filmb.zi:D)
2010. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem, akkor rémségek háza volt. A sztori az volt, hogy egy család beköltözik egy új házba, és mindenféle furcsa dolog történik. Elmegy az áram, a kisgyereket olyan gyerekek bántalmazzák, akik a házban, mint szellemek élnek...stb., sajna már nem emlékszem rá teljesen, de nekem nagyon tetszett, mert ha legjobb horrorfilmről beszélünk, akkor ez az! Sajna, eddig még senki nem tudja, hogy melyik filmről beszélek, legnagyobb bánatomra.:(((
2010. júl. 25. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos csak tippelni tudok, de lehet hogy a Darkness - a rettegés háza? Ha nem ez, még keresgélek neked, ha eszedbe jut valami infó még, szólj:D
2010. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaj nagyon nagyon köszi ez az a film! Már csak egy jó letöltő helyet kell keresnem, ahonnan le lehet ezt szedni nagyon köszike :P
2010. júl. 27. 20:51
 5/5 anonim válasza:
az a remsegek cirkusza lessz,2008-as fil.
2010. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!