Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt:Ön szerint így...

Barátok közt:Ön szerint így folytatódik a sorozat?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy én láttam azt az alternatívát,hogy Kinga lövi le Gézát.Viszont a rokonom azt mondja,hogy láttott egy olyat az rtl-en,hogy Zsolt lelövi Gézát ő pedig beesik a tóba.Megvalami olyat,hogy a Klaudia rácsok mögött ül.Hol találom meg ezt a videót amiben ezek vannak benne?Én nem láttam a rokonom viszont igen.
2010. júl. 24. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem Magdi anyus feléled és elindít egy zombiapokalipszist! :) Ez lenne egyértelműen a legésszerűbb folytatás.
2010. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem
2010. júl. 24. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hol lehet ezeket megnézni viszont Imi és Niki távozik a sorozatból. Szóval szerintem Imi és Zsófi megérkezik és a Zsolti véletlenül a Géza védelmére kelő Imit lövi le. Biztos így lesz :D:D
2010. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
gondolkozzatok értelmesen Kinga hogy tudott hamarabb odamenni mint Zsófi és Imi? a másik ha Miklós megöli Timit akk Miklós börtönbe kerül de semmi hír róla h kilépne a sorozatból úgyh ez a 2 verzió nem valós a Vanda Szabi sztoria szerintem igaz de Vanda elvileg nem terhes mert írta az újság hogy valamit kitalál:D
2010. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
NEM EZT KÉRTEM!AZT KÉRTEM,H ÍRJATOK EGY JÓ LINKET!NEM EZEKET!TI CSAK MAGÁT A KÉRDÉST OLVASSÁTOK EL,AZT MÁR NEM IS AMI ALATTA VAN!
2010. júl. 26. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

hehe:D a kingás-zsoltos-gézás részt azt nálunk forgatták a tónálxD és a Kinga szegény pont onnan rohant le, ahová a halásznépség jár a nagydolgát végezni, ha túl sok chilis babot evett. Uhh... még a kutyámat sem viszem oda, nem még hogy én rohangáljak ott föl-lexD

Amúgy el kell, hogy keserítselek titeket. Nem hallottátok? A jóban rosszban terroristái gondoltak egyet, és csillagkutat megunván ellátogattak a Mátyás király térre, és az egész Berényi családot kinyírták timike szülinapján. Állítólag Miki szelleme tovább kísért, ezért a többiek megijedtek, és inkább átpártoltak a Jóban rosszbanhoz.

2010. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy a Fókuszban a korábbi évadzárókból készült összeállításban látta a rokonod azokat a videókat? (A régebbik egyikébe volt a Klaudia rács mögöttes rész.)


A mostanihoz csak 3 alternatíva van a folytatásról:

- Kinga fegyvert fog Zsoltra

- Miklós felhívja Nórát

- Szabi megkéri Vanda kezét

Ezeket megtalálod a youtube-on.

2010. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%

Google segit kisbu*i


[link]

2010. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mondod!
2010. aug. 16. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!