Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a címe a zselés,...

Mi volt a címe a zselés, szörnyes filmnek, amikor a hegyben laktak? A 90-es évek első felében adták.

Figyelt kérdés

Gyerekként néztem ezt a filmet - mesfilmet. Kupac szerű zselés szörnyek voltak benne, és hegy gyomrában laktak. Többre nem emlékszem, de féltem tőle nagyon. :-)

Tudja valaki a címét?


2010. júl. 24. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem rémlik ez de nem sorozat volt ez?Valahogy úgy volt,hogy volt egy lány és egy fiú és az ő szomszédjukban lakott egy fura ember aki a ,,zselések,,közé tartozott,és a gyerekek nyomoztak utána.LEHET AZTÁN NEM EGYRE GONDOLUNK...
2010. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egész biztos vagyok benne, hogy A hegy gyomrában (Under the Mountain) című sorozatra gondolsz. Vasárnap délelőttönként ment. A youtube-on fenn van az egész, bár eléggé feldarabolva.
2010. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen,én erre gondoltam,nem tudod hol lehetne megnézni,mert a youtubon tényleg nagyon ,,szét van szedve,,
2010. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom. :( Én a youtube-ról szedegettem le nagy türelemmel, és bizony úgy néztem, hogy 7-8 percenként vége lett, és indíthattam a következő darabkát. Viszont vannak programok, amik összerakják az ilyen töredezett filmeket. Nekem sajnos nincs, de talán valaki tud majd ebben segíteni.
2010. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igazán megismételhetnék az ilyen sorozatokat,sokkal több értelmük volt,mint azoknak amiket most néznek...
2010. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. igen sorozat volt, bocsánat.

belenéztem, és megmondom őszintén, nem emlékszem. Valami meseszerűbbre, zöldesebbre, zselésebbre emlékztem, de nagyon kicsi voltam még, kb. 3-4 éves, és féltem.

Igy most olyan gagyinak tűnik, de végig fogom nézni, biztos lesz amiről beugrik, hogy erről van e szó...


Mégegyszer köszi!

2010. júl. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!