Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik rész az a Naruto-ban...

Melyik rész az a Naruto-ban amiben egy bogarat keresnek aminek segítségével megtalálhatják Sasukét?

Figyelt kérdés
Valami bogarat keresnek ami az 1.szagot amit megérez követi,vagy mi,de nagyon ritka!Vmi ilyenre emlékszem!Ez hányadik rész?

2010. júl. 23. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

A 148 resztol van ha jol emlekszem.

[link]


Esetleg nem tudod hogy melyik reszkeben szerepel jobban Sasuke a 120 resztol??Ha tudod kelrek ird meg

2010. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted hogy "jobban"?Úgy,hogy sokat?Mert ha igen akkor mindjárt utána járok neked!Úgy emlékszem nem túl sok van utána róla egészen ameddig meg nem öli Orochimarut!Ezeket a Shippuuden részeket pedig nemrég feliratozták!Szívesen segítek,csak erősítsd meg,hogy így értetted,mert ha nem nem akarok ezzel órákig szenvedni feleslegesen!
2010. júl. 25. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!! eloszor is koszi h vissza irtal!!

En nem a Shippuuden reszekre vagyok kivancsi hanem a ''rendes '' Naruto reszekre,amikor elviszik,Narutoek pedig erte menne,stb....


Nem mindegyik reszben van o benne,de vannak olyan reszek amikor nagyobb ''szerepet kap''. Ha valahogyan eseteleg ebben tudnal segiteni az jo lenne. :)

2010. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt tényleg nem valami egyszerű kideríteni!A Shippuudenben sokkal egyszerűbb volna,mert ott nem rég jelent meg!Szerintem próbálj egy ilyen jellegű kérdést kiírni,hátha tudja majd valamelyik Naruto fan!A sima részeket már rég néztem,most a Shippuudent nézem,bár most gondolom csomót kell rá várni,hogy lefordítsák a 170.részt!Csak azért kellett ez a bogaras dolog,mert úgy emlékeztem Hinata itt megmutatja a saját fejlesztésű leg újabb jutsuját és tényleg jól emlékeztem,csak azért kellett mert azt meg elfelejtettem,hogy hogy is nézett ki!xD De ez az oroszlán öklös dolog se volt semmi amit nemrég mutatott be a Shippuudenben!Na m1!A lényeg,hogy szerintem lesz esélyed megnézni a Sasukés részeket ha kiírsz egy ilyen témájú kérdést,valaki biztosan válaszol rá,de ha nem jön össze,akkor próbáld valami Naruto fan honlapon!Jajj!El is felejtettem!xD


KÖSZI A BOGARAS RÉSZÉRT! xD

2010. júl. 26. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Mar irtam ki egy ilyen jellegu keresdest,de sajnos senki sem irt ra vissza... :)


En egy 19 eves lany vagyok es mint latom te is egy nagy anime fan vagy,nincsen esetleg kedved tobbszor is beszelgetni??


amugy szivesen a ''bogaras reszt'' :))

2010. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szívesen beszélgetnék többször is veled,de én egy nálad 5 évvel fiatalabb anime fan lány vagyok! xD Remélem ez nem gond!Bármikor írhatsz privát e-mail amikor csak kedved tartja! xD
2010. júl. 27. 09:19
 7/8 A kérdező kommentje:

Amúgy a Shippuudenben ilyenkor van benne:


Sasuke rész: 113.rész vége-118.rész,(kis szünet benne:Kakhasi gyermekkora),121.rész-126.rész,(kis szünet benne:Jiraja halála),134.rész-143.rész


Most kerestem ki,mert valaki azt kérdezte,hogy a Shippuudenben mikor van benne és abból legalább ki tudtam keresni!

2010. júl. 27. 09:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom,valaki egy 20 éves helyes fiúra számított!xD
2010. aug. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!