Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem gáz, hogy a...

Csak szerintem gáz, hogy a South Park alkotói, már nem úgy rajzolják a szereplőket ahogy az első pár évadban?

Figyelt kérdés

Nem néztem még végig az összes évadot,de láttam egyikből-másikból is pár részt,és engem zavar,hogy pl az első évadban a főszereplők ugyanabban a kabátban,meg sapkában aludtak,mint amiben napközben rohangáltak.

Erre egy sokkal későbbi szériában,már Cartman lábát,szinte tökéletes pontossággal lerajzolják,mellesleg pizsiben fekszik az ágyban.

Nekem jobban tetszett mikor még csak ilyen kis pár körből voltak megrajzolva,és nem figyeltek a részletekre.

Ha megértetted a mondanivalómat,válaszolhatsz:)


2010. júl. 22. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen egyetértek. Én végignéztem régen az öszes részt(akkor még olyan 10. évad volt az utolsó, és a 8.-tól nem volt szinkronos), és fel is tűnt, hogy teljesen megváltozott a grafikája a sorozatnak. Nekem is sokkal jobban tetszett, amikor a régi volt, nem beszélve arról sem, hogy a régi részek SOKKAL jobbak voltak, mint az újak, egyre inkább ellaposodik, így már nem is nézem, pedig régen a kedvenc sorozatom volt :S Teljesen más volt szerintem régen a "feeling"-je, amit a újabbakban nem adnak már vissza. Sajnálom, hogy ez lett vele :(
2010. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

14 éves fut a sorozat, azóta egy picikét fejlődött a technika és persze több pénzből is dolgoznak.

Garfield is megváltozott az évek során.

2010. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én értem,hogy több a pénz,meg fejlődött a világ,stb.stb,de szerintem is sokkal vicesebbek az első pár évad részei,mint a többi.

És pont az volt benne a vicces,hogy nem rajzoltak meg mindent valósághűen,meg hasonlók.

Egyébként köszi a válaszokat:)

2010. júl. 23. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!