Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Már nagyon régen láttam, talán akkor is csak az előzetesét láttam, vagy egy kis részletet belőle. Amit láttam belőle ott egy vonaton voltak, de lehet, hogy az egész film ott játszódik, nem tudom. Annak alapján valami gyilkosos filmnek néztem. Volt egy csaj, akit a vonaton üldözött egy pasi, zaklatta úgymond. A csaj egyszer mintha beverte volna a fejét a pasi miatt, aztán a vonaton volt személyzet is akik kajákat szolgáltak fel és talán mintha a csajt meg is kínálták volna valamivel, de erre már nem emlékszem biztosan. Amire biztosan emlékszem, hogy személyzet volt a vonaton, meg mindenféle kaja meg ital, egy gyilkos pasas volt benne aki üldözte a csajt, és talán(?) még volt egy pasi, aki meg a csajnak segített. A csaj egyzer még a vonaton a mosdóba is elment ahol a tükör előtt állt.


Nem tudom, hogy tudja e valaki mi ez a film. Én kerestem mindenhol, de nem találtam. Meg olyan homályos is az egész, lehet nincs is ilyen film csak én álmodtam egyszer. :D Mindenesetre számomra, mivel akkor még kicsi voltam, eléggé félelmetes atmoszférája volt az egésznek.



2019. dec. 24. 14:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A Kéjjel-nappal c. Tom Cruise filmben is van egy hasonló jelenet
2021. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!