Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha szeretnék egy régi, nagyvol...

Ha szeretnék egy régi, nagyvolumenű történetből csináltatni egy filmet, akkor melyik filmstúdiót keressem?

Figyelt kérdés
Ha szeretnék megcsináltatni egy filmet, és vele együtt egy számítógépes játékot is, akkor melyik stúdiót/filmstúdiót keressem fel? Elég komoly tartalmam, alapanyagom, vázlatom lenne, de csak magyarul (eddig). De lehet milliárd dolláros költségvetésű a történet, de úgyszint hatalmas bejövő összegre számíthat a készítő, szóval kihez forduljak, aki ennyire profi?

2019. dec. 14. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Van eleg penzed hozza?
2019. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted naponta hány ilyen alak jelenthet meg a nagy stúdióknál, mint te?


Másrészt először valamit le kellene rakni az asztalra.

Odáig nem fogsz eljutni, hogy megnyissák a leveled.

2019. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha majd megtaláltad, akkor szólj nekem is, mert nekem is van egy király ötletem.
2019. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, kicsit több támogatásra számítottam...

(Így csináljon valamit az ember, a "nagyérdeműnek")


1# Lesz rá pénz, ha már szükséges lesz!


2# Miért, hányan? Ahogy elnézem a mai filmeket, ez a szándékuk, szinte minden esetben sikerül.


Én kérlek szépen, több mint 1000 eseményen dolgoztam, koncertek, musicalek, filmek, videóklippek... még nem találkoztam, sőt hallani sem hallottam olyan emberről, aki csak a felét elérte már annak, amit én elértem.


3# vannak filmstúdiók, csak gondoltam kapok valami javaslatot, hátha tud valaki valami tutit errefelé...!:)

2019. dec. 16. 05:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!