Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lost vége mit jelent?

Lost vége mit jelent?

Figyelt kérdés
A templomban osszegyules mit akar jelenteni?Tudtommal semmifele purgatoriumrol meg ilyenekrol nincs szo.Amit 6 evedon keresztul lattunk mind valos volt szoval nem ertem a vegen az osszegyules es belepes a fenybe mit akar jelenteni?

2019. nov. 24. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Meghaltak mindannyian amikor lezuhant a repülő.

Jól le vagy maradva ha csak most nézted meg, vagy nagyon nem hagy nyugodni a vége ha még most is ezen rágódsz :)

2019. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem haltak meg, aki túlélte a zuhanást, az valóban élt. Az utolsó részt úgy érdemes elképzelni, hogy minden más alternatív idősíkhoz képest is egy alternatív időpontban játszódik ("valamikor"), azaz nem közvetlen folytatása az előtte lévő történteknek.


Cikk:

"At the end of "The End," after regaining their memories of their time together on the island, the main characters make their way to a church, where they see the symbols of a number of different faiths. Christian Shephard then explains to Jack that the flash-sideways was constructed by and for the Oceanic 815 survivors, to help them find one another, let go of the baggage of their lives, and move on together. And according to Christian, once they were all ready to do so, they each showed up at the church, one by one.


When Jack first arrives at the church, he sees his father's coffin, and seems to think he's there for Christian's funeral. But the coffin is empty, and the funeral that he'd expected is replaced by a reunion with his loved ones and hope for a new future together. The church seems to symbolize that all of the Lost characters have said their goodbyes to their past lives, and they're finally ready to be at peace with one another. When Christian opens the doors at the end of the episode and light floods the church, it's safe to assume that signifies "moving on," whatever that means.


Read More: [link]

2019. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat lemaradva egyaltalan nem vagyok.Mar szamtalanszor vegigneztem a sorozatot kb mindenre amire van valasz azt a valaszt en tudom.Csak olvastam egy olyat hogy igazabol az nem is alternativ idosik hanem az emberek hala utani tulvilag.Ugye egyszer mindenki meghal.A vegen bevarjak egymast kb mint egy varoban es ugy lepnek at a tulvilagba ahol jon a tulvilag amit mi lattunk mint alternativ idosik.Ezt nem tudom hogy igaz e vagy sem ezert nalam jobban hozzaerto vagy fanatikusabb emberek tudasara lenne szuksegem mert nem tudom minek higyjek
2019. nov. 24. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki megpróbálja a saját világnézete és logikája alapján levezetni ezeket a dolgokat. Nem biztos, hogy mindenkinek igaza van, vagy téved. Jobb, ha magadnak értelmezed, mert ebben nincs közös egyetértés. A készítők szándékosan nem is mondanak el mindent, hogy a néző úgy dolgozza fel a látottakat, ahogy ő azt érzi. Illetve ott van még a Lindelof-sorozatoknál az az elv, hogy "nem a cél a lényeg, hanem a megtett út" - azaz nem fogsz a végén magyarázatot kapni mindenre, mivel a közben elmesélt dolgok a lényegi részei a történetnek, nem az, hogy mire fut ki. A The Leftovers is ilyen volt.
2019. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írod kérdező: olvastál ilyet meg olyat. A válasz nem egyértelmű, ahogyan a 2es válasz is egyfajta magyarázat és még van sok másféle. A rendezők se tudták szerintem, hogy hogyan fejezzék be, ezért sikerült ilyenre...
2019. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdező, a legelfogadottabb válasz az, amit leírtál. Nem haltak meg, amikor lezuhant a repülő.


A hatodik évadban, amit látunk az az, amit leírtál, hogy bevárják egymást, ott már mindenki elhunyt és együtt lépnek tovább.


Csak bezavarhat 1-2 dolog. Például, hogy Juliet miért mondta azt, hogy sikerült, amikor felrobbant a bomba, hiszen valójában az volt az incidens és nem tudták nem megtörténtté tenni a lezuhanást. Plusz egyszerre mutatja be a sorozat a halál utáni eseményeket - afféle purgatóriumban - és a jelent, ami a szigeten zajlik.

2019. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!