Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Twilight saga: miért nem...

Twilight saga: miért nem lehet a történetben a farkasoknak gyerekük? Valaki leírná nekem az okokat?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! :)
2010. júl. 19. 02:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem lehet? Lehet, hogy igazad van és én emlékszem rosszul, de szerintem lehet gyerekük. Amikor Jacob nagyapja elmeséli a törzs történetét, az első vámpír támadásnál Taha Aki gyerekeit megölte a vámpírnő a legkisebb kivételével. És ha már itt tartunk Jacob dédapja is farkas volt mégis ment tovább a családfa. Sőt a könyveben Bella elképzeli, hogy milyen élete lenne Jacob mellett és ott lát maga körül 2 fekete hajú kisgyermeket.
2010. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te valahol nagyon eltájolódtál, lehet gyerekeük. Honann szeded, hogy nem? Ha nem lehetne, szerinted, hogy maradhatott volna fent a törzs?
2010. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem onnan szedi, hogy Leahnak nem lehet gyereke, mert azt mondja Jacobnak, hogy menopauzál. És mivel még nem volt farkaslány,könnyen előfordulhat, hogy neki nem lehet gyereke. Pont, mint a vámpíroknál.
2010. júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak Leahnak nem lehet gyereke ezért siránkozik h ő egy genetikai zsákutca,ezért érti meg Rosalie érzéseit.
2010. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem úgy van, hogy a nők meddők? :/ Vagy ez csak a vámpírokra vonatkozik? Nem értem.
2010. júl. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!