Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hunter Street 3 évadában...

A Hunter Street 3 évadában Mae Mae Renfrow mért nem szerepel?

Figyelt kérdés
Stony Blyend és Thomas Jansen?

2019. okt. 24. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem akarták elvállalni
2020. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vinkó Márton ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, nem is nyilatkozott róla, pedig a 2. évadnál még úgy tűnt, hogy tökre élvezi is (semmi jele nem is volt, hogy nem akarná elvállalni a következőt), ahhoz képest egyszerűen csakúgy felszívódott a sorozatból.

Ugyanígy eltűnt valóban Daniel és Max is és lemaradtam ugyan a harmadik évadról, így csak most tudtam meg mindezt, eddig vártam, hogy újra ismételjék, de így most el is ment tőle a kedvem. De igazából azt akartam mondani, hogy az a két fiú is eltűnt, az ő hiányukat is valszeg megérezném, de Tess hiánya különösen, ugyanis sorozat szempontjából szerelmes voltam belé (nehogy kinevessetek, nagyon szép lány volt).

És reménykedtem abban, hogy a 4. évadban visszatér(nek), de NEM!!! És nemhogy nem térnek vissza (!), még Sal-t is kiveszik majd belőle!!! Amikor azt megtudtam, akkor már azt mondtam: "na hát ezt én már nem hiszem el!". Ha meg az 5. évadban már Anika is eltűnik, igazából az már nem is lesz Hunter street!

És most rohadt csalódott vagyok mind emiatt!

2020. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vinkó Márton ***** válasza:
100%
(nem tudom, lesz-e 5. évad, csak poénból írtam)
2020. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom én is hiányolom meg a többiket is aki nincs benne de egy idő után megszokod a mostani szereplőket én is megszerettem őket:)
2020. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vinkó Márton ***** válasza:
100%

Már megnéztem több, mint a felét a 3. évadnak és már megszerettem az új karaktereket is, azonban ettől még nagyon hiányolom a régi szereplőket. Nekem konkrétan Tess volt a kedvencem, szép is volt és ő volt az egyik agya is a csapatnak (családnak, Sal mellett).


És egyébként én először arra számítottam, hogy a 3. évadban minden szereplő vissza fog térni és hogy onnan fog folytatódni, ahol a 2. évad abba maradt, amikor üzenetet kapnak, és amire egyébként kíváncsi is voltam, hogy vajon mi lesz a baj, vártam is, de amikor megtudtam, hogy nem így lett, csalódtam (a 2. évad az 1. végétől kezdődött, amikor megkapták a gyanús csomagot). Azonban nem azzal, hanem Anika szülinapjával kezdődött, ami viszont véletlenszerű volt. Aztán kiderült, hogy Tess, Max és Daniel nem szerepelnek benne, ami közül nekem Tess volt a legnagyobb érvágás. Ráadásul a két fiúra voltak okok, amiért nem voltak itt, Daniel dolgozik a rendőrségen (már a 2. évadnak sem minden részében szerepelt), Max pedig a szüleivel nyaral (nála is fel volt vezetve, hogy megtalálta a szüleit, ő is keveset szerepelt a 2. évadban és neki is volt indok a távollétére), azonban Tess... Tess-nek semmi oka nem volt elmenni, az ő távolléte volt a leginkább random (csakúgy a semmiből előhúzták, hogy ő, meg nem magyarázott okokra hivatkozva, Afrikában van).


A 4. évadra, ha kijön, vissza kéne térnie a régi szereplőgárdának és újraegyesülni! Én legfőképpen Tess-t akarom, hogy visszatérjen mivel, mint mondtam, ő volt a kedvenc szereplőm a sorozatból (és egyébként látni is akartam volna tőle még 1-2 dolgot, ami eddig nem volt). Mellette még Max-et is vissza kéne hozni, ugyanis ő az egyik fő oka a sorozat létezésének!


Kíváncsi vagyok amúgy, hogy hogy fogják majd magyarázni Sal távollétét. Alig bírok várni, de a kialakult járvány-helyzet miatt sajnos csak később tudják elkezdeni a forgatást, így sajnos türelmesebbnek kell lennem. De igazából mindegy mikor jön ki, csak a végére térjenek vissza a szereplők.


Egyébként imádom és nagyon élvezem a Hunter street-et, de ha a végét nem oldják meg úgy, ahogy az előbb írtam, akkor ez hatalmas csalódás.

2020. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vinkó Márton ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem adják mostanában a Hunter street-et?
2020. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vinkó Márton ***** válasza:
100%
Mégis, csupán nem láttam a műsorismertetésben, szóval nincs vész
2020. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!