Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most volt az rtl-en, hogy "...

Most volt az rtl-en, hogy " következik Mystic Falls igaz története" vagyis akkor a vámpírnaplók az igaz történten alapul?

Figyelt kérdés
de az hogyan lehet?? háát vámpírok nincsenek..
2010. júl. 16. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Hogy miivan?msot ezt hogy monták mire értették?:S

engem is érdekelne

2010. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
hülye mind
2010. júl. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fictional place, azaz nem létezik. Vicces kedvükben voltak biztos.
2010. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
De hülye vagy te is... Mindent elhiszel, amit a tévé mond? Vadmarha.
2010. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
jézusanyám...
2010. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem tom h miért kell egyszerre lehülyézni.. am meg vadmarha ám a tudod kid..
2010. júl. 18. 17:15
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Te. Sajnos. Ilyen ostoba kérdés után.
2010. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Létezik egy Mystic Falls nevű hely, a Great Lakes-nél asszem, a neten Wyomingba írják, hogy ott található, és van egy kép róla, ami asszem a pilotban is benne volt...

[link]

2010. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
61%
Háát kitudja mi folyik ott Mystic Fallsban.... már hallottam néhány érdekes esetet innen onnan, nem pont vámpírokról, de például más jelenségekről. (megbízható emberektől, mint pl. családtag)
2010. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

És mégis milyen esetekről?Szellemekről?Azok még nem azt támasztják alá,hogy léteznek vámpírok.Viszont ha valóban léteznének,szívesen találkoznék eggyel-kettővel.Persze nem úgy értem,hogy arra vágyok,átharapja valami hülyeség a torkom,hanem HA valóban léteznek,akkor tudnék nekik lehet pár érdekes dolgot mondani.És beszélgetnék olyan elmével,aki több száz évig élhetett,de sajnos nem létezhetnek:(

Igazából hülyeségnek mondanak az emberek mindent.Kezdve a szellemekkel.Miközben az a helyzet,hogy a tudomány megmagyarázza a szellemek jelenségét is.Valamint a testen kívüli élményt.Nem tudom,nem találja senki érdekesnek,hogy a tudomány pár dolgot elismer,ami irreális?Talán nem is tudnak mindent?Attól,hogy valamiről nem tudunk,az nem feltétlenül azt jelenti,hogy nem is létezik.Ide fel lehetne hozni példákat,de az emberek nagy része túlságosan ostoba,hogy gyanakvó legyen,ésatöbbi.folytathatnám,de akik elfogadják a többség szavát,azok nem fognak megtudni semmit.

Még valami.Attól,hogy valami Bárkinek is szokatlan,attól még lehetséges,hogy nincs benne semmi extra.Minden viszonylagos,és nézőpont kérdése.


A kérdező szerintem rendes kérdést tett fel,nem kellene kritizálni.A vadbarmok meg,akik OFF-olnak,azok azért teszik,mert vadbarmok.

2010. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!