Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy vannak ezek a Step Up...

Hogy vannak ezek a Step Up meg Streetdance filmek?

Figyelt kérdés
Most lesz a mozikba a Step Up 3D. Nem rég volt a Street dance 3D. Előtte volt tudom a Step Up 1, utána a Step Up:the Streets, de annak láttam már úgy is a címét hogy Streetdance: Step Up. Most hogy vannak ezek a filmek, melyik jön melyik után? És melyik tartozik egybe, melyik külön? (Bocs, ha zavaros)
2010. júl. 13. 23:32
 1/2 Kloy válasza:

Minimál összefüggés van, de A Step Up 1 és a Step up 2 tartozik egybe, az biztos. Amit meg mondtál, hogy Step Up: the Streets és Streetdance: Step Up, az nem teljesen így van, mert az angol és a magyar címében is kiteszik a 2-est. Streetdance - Step Up 2 (ez a magyar) és Step Up 2 the Streets (ez az angol). Legalábbis én így tudom.

Így cím alapján szerintem a Step Up 3D a Step Up 2-nek a "folytatása"... És van egy közös szereplője is: Adam G. Sevani. (Moose)

A Street dance 3D véleményem szerint különálló film és úgy hiszem nem függ össze az Utcai tánc filmmel. (ez nem lett említve, de van egy ilyen film is. amúgy a Street Dance 3D lefordítva Utcai tánc 3D lenne... Az Utcai táncnak pedig az angol címe nem Street Dance, hanem You Got Served... tehát nem függ össze)

Többet sajnos nem tudok mondani, mert nem láttam ezt a két 3D-s filmet. De majd bepótolom.

2010. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. júl. 14. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!