Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a dalnak a címe, ami...

Mi annak a dalnak a címe, ami a Rockhajó ( The Boat that Rocked ) c. filmben az utolsó jelenet alatt szól, amikor kiúsznak a süllyedő hajóról? A Let's Dance előtt.

Figyelt kérdés
Ha tudtok kérlek írjatok előadót is. Köszönöm
2010. júl. 13. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


nemtudom, melyikre gondolsz, de ha bírod google-be a film címét meg azt hogy soundtrack, akkor mindent megtalálsz

2010. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már végigböngésztem az összeset, de nem találtam meg. =( A stáblistánál is néztem, de olyan kicsi és homályos a kiírás. Azért köszi =)

Arra a jelenetre gondolok, amikor elsüllyed a hajó, és reggel megjelenik egy csomó kishajó ( a rajongóké) ők pedig átúsznak a kishajókra, aztán aggódnak, hogy hol van a Gróf/Báró, aztán a Gróf feljön a felszínre, és mindenki happy.

Így világosabb. =)

2010. júl. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!