Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ültetek már ezen? :D

Ültetek már ezen? :D

Figyelt kérdés

[link]

Vagy esetleg hasonlón ültetek már?

Durva? Elég félős vagyok és félek felülni rá.


2010. júl. 7. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én ültem. :D

Azt hittem ott halok meg, de mikor leszálltam akkor azt mondtam, hogy: mégegyet! :)

2010. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Velem is ez volt hogy miközben rajta ültem azon imádkoztam hogy legyen már vége aztán mikor leszálltam azt gondoltam hogy wááóó ez de izgii volt!!:D:D Amúgy én pont holnap megyek vidámparkba(ha minden igaz) és már alig várom a T-Rex-et meg a többi ilyesmi játékot;)
2010. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én is ültem már ezen, de barátnőmmel együtt majdnem kiestünk...-.- :D
2010. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
még nem, de ezt ki kell próbálnom!!! :D
2010. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) Nekem a BreakDance meg a TopSpin a kedvencem :D a Flying circus is jó..:D próbáld ki. ^^
2010. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ill 17:20as. :D *
2010. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jajj ne is mond...bnőmmel bőgve szálltunk le róla...:$
2010. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úristen, ne ijesztgessetek :D Milyen érzés fent lenni?:D
2010. júl. 7. 17:41
 9/12 A kérdező kommentje:
A BreakDance-t szeretem, az nem olyan durva, de azért ott is sikítgatok. :DD Ahhoz képest ez milyen?
2010. júl. 7. 17:43
 10/12 anonim ***** válasza:

A Break Dancehez képest nagyon durva....A barátnőm nem mert velem felszállni, és egy idegen csajjal eldöntöttük, hogy felszállunk, és 2 perc ismeretség után, sikongatva fogtuk egymás kezét.....:D Állati vicces volt. Kétszer ültem rajta.

Am egy tipp: A Break Dance-re úgy érdemes felülni, hogy előtte kajálsz, és 14-szer ülsz fel rá szünet nélkül.:D Úgy a vicces.:)

2010. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!