Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor fogja az Instagram...

Mikor fogja az Instagram elfogadni és engedélyezni az újonnan regisztrált fiókomat?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, nem tudtam bejelentkezni mert elvileg megszegtem valamilyen szabályt. Átolvastam a felhasználási feltételeket és a másik dolgot is amit ajánlt. Kaptam egy e-mailt hogy küldjek egy képet az arcommal, miközben egy papírt tartok amin az információim és a kapott kód van (egyébként ez már önmagában nevetséges) viszont egy napja semmi választ nem kapok, a fiókomba pedig nem tudok bejelentkezni. Meddig kell várnom? Érdemes egyáltalán várnom?

2019. máj. 26. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
69%

Várj. Az Instagramnak ugyanúgy milliárdos felhasználói bázisa van, nem te vagy az egyetlen akinek egy időben problémája vagy megoldandó gondja van, hogy azonnal végrehajtsák a beküldés után.

A kódos-fényképes módszer szokatlan, viszont kizárja az illetéktelen hozzáférőket, mert a kódot csak te kapod meg, és a saját arcképeddel igazolod hogy te vagy a fiók tulajdonosa. Ha megszereznék az e-mail címedet és csak egy aktiváló e-mailt kellene megnyitni, bárki megtehetné a nevedben.

2019. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!