Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Ördögi kör c. sorozat...

Az Ördögi kör c. sorozat múltheti részeit hol tudnám megnézni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 12:16
 1/4 anonim válasza:
a moovie.hu-n próbálkozz...nembiztos hogy fenntvan de próbálkozni lehet...vagy azt a kutya szokott?!:D
2010. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak egy mód van!!! meztelenül végig kell futnod a Margit-szigeten teliholdkor, majd pontban éjfélkor áll kézen miközben körbepisiled magad. Ezután megnyílik a téridő kontinuum és megjelenik Yoda, és együtt magyar népdalokat énekelve megidézitek Frodót, aki szexuális ellenszolgáltatás fejében visszarepít a múltba, hogy megtud nézni, úgy, hogy medvedisznóembereket elégítesz ki közben.


am googliz rá, csak van vki aki felveszi és feltölti:D

2010. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
marha vicces voltál, ne nézzél már teljesen hülyének szted nem írtam még be googlebe? de nem találtam és gondoltam segítséget kérek, de nem ilyen emberek válaszára vagyok kíváncsi...
2010. júl. 5. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Regisztrálni kell, és utána töltheted. pár nap késés van amíg föl rakja

2010. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!