Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az gáz hogy csak 1,5 éve...

Az gáz hogy csak 1,5 éve gitározok és egy nagyon drága gitárom van?

Figyelt kérdés
nem érzem magam méltónak hozzá, mert most kaptam, de még van 2 gitárom, amik olcsóbb fajták, de azok is nagyon jók. Lelkiismeret furdalásom van mert én mondtam hogy jó lenne egy ilyen, de nem számítottam rá hogy megkapom.
2010. júl. 4. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
örülj neki és játsz rajta :)
2010. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Teljesen mindegy, hogy milyen gitárod van. Az a lényeg, hogy szívvel-lélekkel játssz rajta. :) Én 14 éve ugyanazon a gitáron játszom. És az is nagy ritkaság...
2010. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen de ez egy elektro-akusztikus gitár és majd egy jazz bandába szeretnék belépni egyszer, oda meg ugye jazz gitár kell de már így is van 3 gitárom ami mind akusztikus. Vigyem vissza ezt és várjak még a vásárlással :/?
2010. júl. 5. 03:07
 4/5 anonim válasza:

Ha kaptad akkor nem lenne illendő vissza vinni. :)

Előbb tanulj meg rendesen Jazz-t játszani azon az elektro-akusztikus gitáron és utána gondolkozz egy picit komolyabb Jazz gitárban.

2010. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg Jackson ps 3 volt a tanuló gitárom mert olcsón hozzájutottam anno,jó a jó gitár,mindenkinek
2010. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!