Szerencsejáték?
Figyelt kérdés
Akad köztetek olyan, aki fizetés után túlzásba vitte a szerencsejátékot, és utána verte a fejét a falba? Jelenleg épp ezt csinálom sajnos 🤔2019. febr. 14. 01:24
1/1 anonim 



válasza:





Kaptam egy "tuti tippet", fél milliót raktam fel rá.. el is ment..... laza egy éves spórolás oda. Még mindig fáj, pedig azóta eltelt 6 hónap.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!