Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megosztanátok velem gólyatábor...

Megosztanátok velem gólyatáboros élményeket az egyetem vagy fősuli előtt? :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem.

Viccet félre téve: Ahány egyetem, kar, szak... annyi gólyatábor van. Az esetek többségében életed egyik legjobb bulija lesz.

2010. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PTE-PMMK nak zánkán volt! Péterfy Borira emlékszem, a többire nem nagyon, de nagyon jó volt :) A csoporttársakkal később megbeszéltük, hogy ott találkoztunk ám :D
2010. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Sajnálom , hogy nem emlékeztek a részletekre, mert valójában azok érdekeltek volna:)

2010. júl. 1. 13:34
 4/4 anonim válasza:

Én a NYME gólyatáborán voltam Sopronban. Hányásig etettek velünk mindenféle gusztustalanságot, 6kor kirugdostak az ágyból és elvittek futni, meg vonatot kellett tolnunk. Rengeteg ciki dolgot kellett tennünk és mondanunk.

Megalázó volt, és semelyik ottani diákban nem volt egy szemernyi együttérzés sem, mert az arcukra volt írva, hogy kifejezetten élvezték. Remélem soha többé nem kell ilyesmin résztvennem.

2010. júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!