Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mt gondoltok, hány éves korig...

Mt gondoltok, hány éves korig nem “ciki” meg bulizni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt szórakozóhelyre vagy csak egy szimpla beb****sra, hány éves kortól nézik ezt ki? Kiváncsi vagyok a társadalom szerint mi az elfogadott.

Ha vannak itt idősebbek, válaszolhatnak, hogy ok mikor kezdtek hanyagolni az ilyen esteket.



2018. dec. 17. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

28 vagyok. Barátnőkkel néha még elmegyünk nosztalgiából bulizni, de már egy-két éve is az volt, hogy körbenéztünk, és úristen, de nagyon kilógunk az átlagéletkorból, és nagyon nem itt van a helyünk.

A beülünk valahova és iszogatunk módi (nyilván nem a putrikocsma, egy jobb pub, biliárd, akármi) az még ma is megy, az kortalan szerintem. Az is tud jó buli lenni, még ha nem is partizás. :)

Ugyanilyen korban van olyan kolleganőm, aki most is büszke rá, hogy holnap karácsonyi buli, és úristen mennyire be fog baszcsizni, három napig tuti nem jön dolgozni...


Szóval ez inkább személyiség, mintsem kor kérdése.


Nekem még néha hiányoznak a régi bulizós esték, koktéloztunk, táncoltunk hajnalig, de ez inkább nosztalgia, tudom, hogyha ott lennénk, már nem érezném jól magamat. Hiszen ahogy írtam: kipróbáltuk. :)

2018. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem minden életkorban gaz főleg ha úgy indulsz el hogy bebaszol
2018. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minel idosebb vagy, annal kevesbe erdekel majd, mit gondolnak masok.
2018. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!