Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy szervezzek egy tökéletes...

Hogy szervezzek egy tökéletes bulit a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz 15 éves a legjobb barátnőm,akivel együtt nőttem fel.Szeretnék szervezni neki egy meglepi bulit de nem akár milyet.A lovakat nagyon imádja és ezért arra gondoltam h egy lovasfarmon vagy vmi ilyesmi helyen jó volna megtartani.Lécci segítsetek a helykeresésben kb 20 fő részére Szeged környékén ami nem olyan drága és a programokban is h mit lehetne csinálni egy lovas szülinapi partyn lovaglás és sétakocsikázáson kívül.

Előre is köszi a segítségeteket!!!


2010. jún. 23. 15:44
 1/5 anonim válasza:

Én sajnos nem tudok Szeged környékén lovasfarmot.

Programnak ajánlom:

Ha van közelben egy kis erdő,és ott egy tisztás a lány lovas barátnőivel,meg veled,esetleg egy felnőttel lehetne bográcsolni.De egy lovastúra is jó lenne,a barátnőkkel és a kedvenc lovakkal :D Esetleg,ha a pénztárca is engedi, lehetne lovasokat hívni,hogy egy műsort készítsenek a barátnődnek,lovasbemutató,ugrásokkal,satöbbi. Remélem segítettem.

2010. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rendezhetnél olyan versenyeket, ahol pl lasszóval kell "elkapni" valamit. Számára tényleg az volna a legnagyobb öröm, ha lovagolhatna és mások is kipróbálhatnák. Jó lenne ha mind valamilyen lovagló cuccban fogadnátok vagy legalább cowboy kalap:)

Bizos szuber lesz, én nagyon örülnék egy lovas bulinak. Sok sikert

2010. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi én is vmi ilyesmire gondoltam csak nagyon drágák
2010. jún. 25. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, eyt találtam:EQUITANIA LOVAS CLUB ÉS LOVASUDVAR

BALABÁS U. 59

6791 SZEGED, CSONGRÁD MEGYE

honlap: equitania.hu

2010. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lehet h maradok az egyszerűbb medencés partynál sztem az is nagyon tetszeni fog neki

de akk hawaii témában kell gondolkodnom mert tavaly hawaiin volt 2 hétig és nagyon tetszett neki

esetleg mit tudtok ehhez a témához ajánlani esetleg programok me 15-en leszünk 4fiú és 11 lány??

a hawaii füzér az tuti nem marad ki de ezen kívül??

2010. jún. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!