Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Általános iskolás erdei...

Általános iskolás erdei táborban hogy szivassam meg a fiúkat éjszaka?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 16:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
22%

Akkor ha megveszed neki így jártál! Ha olyan cipő kell neki, szerezzen rá pénzt! Nálunk sohasem volt "divat" 20k-s cipő, és mégis felnőttünk!


Másik pajtás: Te meg vegyed, az legalább magyar! (Persze attól még mindig hülyeség:))

2010. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Dehogy dobom csak úgy el a cipőjüket.

Csak vicceltem, amúgy is megölnének

2010. jún. 27. 18:33
 23/32 anonim ***** válasza:
23%
A nagy kérdés az, hogy srác vagy-e, netalán liba?
2010. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:

Fogkrém télleg hatátos :) Az nagyon csíp

a cipőbe lehet egérfogót rakni,vagy ragasztód de ezt az utolsó pillanatban kb..:D

aztán a kilicsre valami ragacsot rakni

az ágy mellé is lehet valamit hátha elesnek xD

2010. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Amúgy megéri márkás cipőt venni, nem hordok kínai szart.... és nem vagyok divatmajom, csak igényes!!!

23N

2010. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 IQnindzsa válasza:

a vizcsorgatasos bepisiltetes nekem sosem sikerult... :( Viszont azt hallottam ha langyos vizbe logatjatok az alvo kezet... akkor garantaltan bepisal.

Esetleg csereljetek fel a zuhanyon a meleg csapot a hideggel. Vigyetek magatokkal jopar tekercs ragasztoszallagot es ha olyan az agy akkor ragasszatok bele valamelyik sracot az agyba. (mondjuk ez ket emberes es sokaig tart... )

2010. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
nem...a kínai cipő tönkreteszi a lábat és még ronda is ....én is kínaikat hordtam mer olcsó volt és 2 havonta kellett venni másikat pedig nem rugdostam szét.a márkás csuka lehet hogy drágább de jobban megéri és még tartós is nekem az adidas csukám már 2,5 éve bírja és olyan mint új korába pedig abban tesiztem is.
2010. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Mindenkinek csak a személyes anyagi helyzetétől függ az hogy milyen cipőt vásárol, mert van aki megteheti hogy 500 ezerért vesz, valaki 20 ezret is sokall érte, és van akinek még 3000 forintja sincsen rá. Mellesleg én is 20 ezer forint körül szoktam magamnak cipőt venni(ami még cipőknél egyáltalán nem egy drága kategória), mert a büdös kínai szarokban deformálódott a lábam, és emiatt lúdtalpas voltam, kikérem magamnak hogy emiatt hülye lennék vagy "divatparaszt".(ezt most hallom először)
2010. jún. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

ja am atól függ hogy mennyi pénzt tudunk rá kiadni de 23fölött sosem vettem...általában 13ezek körüliket veszek és birják nagyon jól, aztán ha kinövöm akko eladom 5ért, ha meg lekopik a talpa me nagyon sokat járkálok összevissza, akkor meg jólesz az még csak nem esőben(me igyis 1centi vastag csak az a gumi vékony az alján...am csak adidast veszek(pro conf most meg superstar tl 2vagy mi), és nem sürün veszünk cipőt...de ha veszek akko legalább olyan legyen amitől jobban érzem magamat...ne ien edzőcipőbe járjak suliba mint 2éve:D


meg aki márkásabb cipőt vesz az vagy igényes, vagy gazdag(az utóbbi általában sok cipővel rendelkezik), attól hogy valaki nem engedheti meg magának hogy márkásabb minőségibb cipőt vegyen még lehet igényes...pl én a converse cipőket utálom, barátom ecce vett 2-3éve 20kröül dorcót:D...tartott neki 4hónapig me elkopott az alja...most ugy csinálja hogy vagy valami deszkás stilusut vesz, vagy vesz a kinaiban 5-6dorcót 10-15ezerért és azok is 4hónap alatt elkopnak...de azokat felveheti itthon terepre is, meg akko már 2évre simán elég neki...most még van neki 2pár amit nem hordott el:D


apum is azt mondja hogy vegyünk olcsón stoplis csukát vagy 2-3at mint 1 jót...dehát nekem muszály azt az 1jót inkább mert nem midnengy h 134gramm és nem jön szét, erős...vagy 334gram és jönnek szét a a varrások meg a talpa szakad

____

bocs hogy nem a témához irtam de most bepótolom:


szerintem puszild halálra azt ameik teccik

vagy ha nem tennéd ezt meg, akkor azis jó ha parketta van vagy vmi oan ami nem engedi a vizet át hogy az ágymellé viz és belelépnek, vagy ha rájuk pisilsz az se rosz:Dde általánosban nem tett volna senki iet csak én:D

és ha a hajukra nyomsz fogkrémet, vagy a kezükre...először ugyis az arcukhoz nyulnak..régen énis igy szivtam meg csak én tovább aludtam és nem zavart..:D

de a kilincsre a fogkrém csak akkor jó ha nincs villany és este jönnek...vagy a cipőjükbe vizet...az nem árt a 40ezres cipőnek se, az nem papirból van


am most voltunk irándulni és ugy szivattuk meg egymást hogy egymással aludtunk:D aztán a lány leöntött vizzel amikor fölöttem ivott...aztán modnta egyből h vegyem le a pólómat me megfázok:D nem volt gyanus:D

meg úgy hogy a kocsmában egymást leitatták...persze h nekem kellett a maradékot hazavinnni


F/16

2010. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Sztem egy próbát megér az ha visztek ragasztószalagot és összeragasszátok a két kezét a csukónál emg a 2lábat a bokánál ragasszatok valami fekete zoknit a szemére és voálá mikor reggel felkel se járni se látni nem fog 1ik faltol a másikig ugrálhat majd sok sikertXD
2010. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!