Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videós csajról? Barbara life néven vlogol a Youtube-on


2018. aug. 10. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te vagy az? :)
2018. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
58%

Én ismerem a csajt, meg elég sokan videós bebrkekben. Köztudott, hogy összeállt a "magyar youtube királyával", és első este le is feküdtek.

Ő maga is elismerte már többször, hogy amiatt csinálja, hogy legyen nézettsége. Ha megnézed a like-dislike arányt látszik nem igazán kedvelik az emberek az ilyesmit.

Több embert lehúzott már nem kevés pénzzel, azóta nincs is kint neki, hogy lehet támogatni, mert volt már balhé belőle.

Aki bármi rosszat ír neki, azt a kommentet törli, csak azt hagyja meg ahol dícsérik.



De vannak jó gondolatai is, néha meglepően érett dolgokat mond, pl munkával kapcsolatban, ilyenkor sajnálom hogy ennyire pénzéhes ő is. De hát herby is ilyen sajnos, ez is köztudott.

2018. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
63%
Szegény lánnyal valami nem stimmel, 3 videóba belenéztem úgy néz mint valami sorozatgyilkos. Gondolom van valami mentális betegsége, emiatt nincs kapcsolata, és a youtube-on videózik. Valami kell a beteg embernek, amiben örömet lel. Nincs ezzel semmi baj, de nem kell rajta csámcsogni.
2018. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van 1 gyereke, az vajon pletyka lehet hogy filmkillertől van a gyerek?!

Ebben a videóban mesél róla


https://www.youtube.com/watch?v=z80kODy-22c&t=1s

2018. aug. 10. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Aranyos és érzékeny de zárkózott, helyenként meglepően érett gondolatokkal az életkorához képest.


Nem tudom miért kell szándékosan rosszindulatú hazugságot kitalálni valakiről.

2019. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!