Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történt a napiszar, purutty...

Mi történt a napiszar, puruttya, stb oldalakkal?

Figyelt kérdés
Néhány napja nem igazán jön be sehonnan:(.
2010. jún. 14. 12:44
 1/7 anonim válasza:
100%
Bazeg! Akkor nem csak nekem szar! Húú,megnyugodtam! Másrészt viszont nem, mert akkor tényleg mi van velük??! =( =(
2010. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam se jó!
2010. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet elkezdtek sipákolni miattuk a "jogvédők". Szerintem, aki felkerült ilyen oldalakra, az inkább gondolkodjon el rajta, hogy miért került fel. Ennyi:P.
2010. jún. 14. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem vissza se jönnek.

A napiszar mostmár olyat is kirak, amin semmi kivetnivaló nincs... a puruttya meg ezeréves mémeket és képeket fordít le magyarra, meg úgy csinál, mintha Ő találta volna ki őket..

2010. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15:09-nek: Szerintem meg általában görbe tükröt tartanak az embereknek a mostani raj, ratyi, meg emó kölykökről, meg hasonlókról, akik nem veszik észre mennyire gázul viselkednek és néznek ki.
2010. jún. 14. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
15:09 vagyok. Már elég rég láttam tényleg olyan szánalmas dolgot az oldalon, amin egyáltalán csak elmosolyodtam volna...
2010. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem eddig is bejött...:D:D:D
2010. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!