Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek UPC ügy? Nos ugye...

Mit tegyek UPC ügy? Nos ugye el kell forgatni az antennákat, egy másik műholdra. DE nálunk ez nem lehetséges, mert az erdő takarja.

Figyelt kérdés
Ma kint volt az ember, át kell telepíteni az antennát, de nekem kellene, vmi feszítő kábelt kiépítenem, meg hogy villanyszerelővel vitessem át kábelt, mert ő aztán fel nem megy oda. Meg én adjak neki létrát, mert nem akarja kivenni a csomagtartóból. Mit csináljak. Nekem se időm sem pénzem erre. Mi legyen.
2010. jún. 12. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Elküldheted egy melegebb éghajlatra.

Kérheted, hogy legközelebb valaki más jöjjön ki.

De szerintem jobban jársz ha maszekkal csináltadod meg ezt munkát, mert nagyvalószínúséggel ö nem számol fel érte annyit. De legegyszerübb ha kérsz árajánlalot. A UPC-től és a villanyszerelőtől is.

2010. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!