Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balatonsound, Sziget, Volt?

Balatonsound, Sziget, Volt?

Figyelt kérdés
Rossz szemmel fognak ránknézni mások a fesztiválokon,ha mi ott megjelennénk?(14-16 évesek,lenne ott pár 18+ ismerősünk is velünk)
2018. febr. 26. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivan?

Miért néznének rátok rossz szemmel?!

Most vagy nem írtad le :D vagy a korod miatt aggódsz, erre a kérdésre válaszolva, nem, a kutyát se fogja érdekelni, hogy hány éves vagy és mit csinálsz:DD

Még nálad fiatalabbak is szoktak lenni (sajnos)

(Szerintem ha 14 felett vagytok az már okés)

De mondom még 10 évesek is szoktak ott rohangálni...

2018. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Én épp 14 vagyok,szóval azért kérdeztem.Csak mert beszélgettük a buszmegállóba,hogy mi hogy lesz,és volt pár huszonéves,akik a pofánkba röhögtek,és azt mondták hogy túl kicsik vagyunk még ehez.
2018. febr. 26. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Én huszonéves vagyok de nekem olyan mindegy ki van ott meg ki nincs .:D


Orulj neki hogy 14-16 évesen el juthatsz ilyen helyekre ahova valaki más fizeti neked a kegyet meg állja a számlát mert hogy te 14 évesen nem dolgoztál meg életedben az biztos 😉

2018. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mar nem azért de egy 20on éves miért nevet ki ezért...

Elég szánalmas...

2018. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy gyerek vagyok..Amúgy sem a szüleim fizetik ki,már egy ideje gyüjtöm a pénzt rá...Végül is,valamennyire megdolgoztam érte,mert a szomszédoknak besegítek,kutyát sétáltatok,füvet nyírok nyáron náluk,és még pár apróság.Minden drágább dolgot(könyvek,márkás cipő) én veszek megmagamnak,nem terhelem ezzel a szüleimet..
2018. márc. 2. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!