Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan weboldal ahol...

Van olyan weboldal ahol ingyen lehet pókerezni, viszont lehet pénzt nyerni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
:D És az kinek érné meg rajtad kívül?:D
2008. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
57%
van olyan oldal.
2008. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Persze:D ahol csak mindenkinek adják a pénzt de senkinek nem kel füzetni.:D Max virtuális pénzt kapsz:D
2008. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem szoktam online kártyázni, de szerintem megér egy "freeroll online poker" google-t a dolog. A személyes adatokkal azért csínján bánjál, nehogy szétszívassanak. (És nézz utána a kiszemelt oldalnak alaposan)
2008. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
30%
most őszintén,ez komoly??
2008. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
na végre valaki aki érti rajtam kivül hogy ez hülyeség:D
2008. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Minden ilyen oldal úgy indít, hogy add meg a számlaszámod (hogy veszed fel a nyereményed különben?) - és ezer bizalmas adatod. Tulajdonképpen ezekkel fizetsz. Utána már nem szállnak le rólad többé. A számládat meg megnézheted...
2008. okt. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Igen, van olyan oldal, nem is egy. Ilyen pl.

1, az INTERWETTEN

írd be a google-ba, le kell tölteni, regisztrálni rajta, és mindennap 20:00-kor, 21:00-kor és 22:00 kor van freerollos verseny. Ezeken úgy indulhatsz, hogy egy fillért nem kell befizetned, viszont valódi pénzt nyerhetsz. Ismétlem, teljesen ingyen van, viszon nyerhetsz!

2, a BWIN

Szintén a googleba írd be, letöltés, regisztráció, és indulhat a játék! 20:00-kor, 21:00-kor, 22:00-kor és 23:00-kor vannak freerollok, ezeken általában belépőjegyeket lehet nyerni olyan versenyekre, amelyek később lesznek, viszont ott nagyobb összeget is lehet nyerni.

3, a PARADISE POKER

Regisztrálsz, nyitsz egy virtuális bankszámlát, amelyre szintén nem kell befizetned egy fillért sem, és indulhat a party! Itt két freeroll van: egy hajnal ötkor, amelyre hajnal négytől ötig lehet regisztrálni, és egy délután kettőkor, amelyre déltől kettőig lehet regisztrálni. Nagyon sokan szoktak indulni, és általában az első 130 helyezett szokott fizetni. Valódi pénzt, amellyel ismét beülhetsz pókerezni a fent említett freerollokon kívül is, (mert az már pénzbe kerül) de át is utalhatod magadnak a valódi bankszámládra.

4, a MERMAID POKER

Szintén regelsz, de ezt nem annyira ismerem, ezzel a férjem szokott játszani. Az tuti, hogy este nyolckor van egy freeroll.


SZÓVAL NEM VOLT BUTA KÉRDÉS, ÉS LÉTEZNEK ILYEN PÓKER OLDALAK!


Sok sikert, és jó játékot! :)

2008. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
jó majd mtasd a pénzt hogy megkapod.
2008. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Evil ***** válasza:
91%
én a paradisepokert ajánlom.én szoktam ott játszani és nyertem is már freerollt és a pénzt is kifizették.minden nap 14:00-kor kezdődik és este is van most 20:30kor.a sok okoskodónak meg üzenem h ha nem értenek hozzá akkor ne írjanak hülyeséget.egyébként rengeteg oldalon van freeroll..természetesen nem lehet sokat nyerni de 1 kis kattintgatásért 1-2 ezer forint az nem rossz szerintem..azt meg hozzátenném h a sportingbet születésnapján 275ezer eurot osztottak ki 1 fillér befizetése nélkül...szvsz kapjátok be...
2008. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!