Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki adna ötleteket krimi...

Valaki adna ötleteket krimi íráshoz?

Figyelt kérdés
Házi feladatra azt kaptuk, hogy írjunk egy rövidke krimit, de nekem sose mentek jól az ilyen dolgok, nincs fantáziám, nem tudok miről írni. Ezért ha valaki tud valami ötletet az írjon

2018. febr. 8. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Könyörgöm ez csak egy házi, a tanár nem várja el, hogy valami nagy művet produkálj.
2018. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De semmi ötlet nincs. Nem tudok honnan kiindulni
2018. febr. 8. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fószer, aki a házi tengerimalacokkal öleti meg az asszonyt, mert megcsalta a síoktatóval.
2018. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira örültem volna, ha iskolában ilyen kreatív házi feladatokat adtak volna...

De ott van egy klasszikus Agatha Christie szituáció, biztosan ismersz ilyet: egy társaság összezárva, és egy rejtélyes bűneset, egy nyomozó, és mindenki gyanús a társaságból, mindenkinek volt indítéka, és a nyomozó emberről emberre járva kideríti ki a tettes. A helyszín lehetne nagymama háza, a társaság öt gyerek, a rejtély: valaki megette nagymama pitéjét...

2018. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami elveszik, fogja, követi a nyomokat, vagy csak meseszerűen itt is-ott is keresgél; aztán végül győzedelmeskedik és megtalálja, visszaadja az eredeti tulajdonosának, de akitől visszaveszi, visszaszerzi, az sem szomorkodik, hanem kap állami támogatást:D
2018. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!