Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pamkutya Béla hogy tudott...

Pamkutya Béla hogy tudott összejönni Viszkok Fruzsival?

Figyelt kérdés
Most már egyértelmű tényként kezelik, hogy együtt vannak. Csak nem értem, hogy ez hogy lehet. Béla egy humoros, jó fej, intelligens srác, és nem mellesleg még a youtubera is igényes tartalmat gyártanak. Fruzsi pedig rendkívül stílustalan, beképzelt, és tehetségtelen. Mégis mit eszik rajta annyira?

2018. jan. 22. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Fruzsitól még csak pár videót láttam, de nekem az jött le, h kedves és intelligens (nem mellesleg egy elég szép nő)... Egyáltalán nem tűnt beképzeltnek. Egy kicsit rosszindulatú vagy irányában.
2018. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
És szerinted kivel kellett volna összejönnie? Valami standard csücsörítő insta csajjal?
2018. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sincs semmi kivetnivaló.

Max az,hogy akkor miért nem velem jött össze? xD

Amúgy Fruzsi szerintem tényleg szép,okos és nem néznem beképzeltnek. Láttam a videóit,persze nem vagyok oda érte.

De most nekünk mi közünk van hozzá?

Mindenki maga dönt..

2018. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
savanyú a szőlő :D
2018. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!