Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy fesztiválon mit lehet...

Egy fesztiválon mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Úgy értem mit lehet csinálni ami nem szexszel vagy droggal áll összefüggésben.


Mert amit én eddig hallottam az mind ilyen k*rválkodás sztori volt.

Lényegében, hogy ha bármit is akarsz, pia, szállás, étel stb. akkor le kell pippantanod hozzá az illetőt.


2017. nov. 26. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk hallgatni a koncerteket. Ha meg szállást, ételt vagy italt akarsz, akkor megpróbálkozhatsz a pénz nevű eszközzel is, nem csak az orállal, aranyom.
2017. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk 1000000 féle dolgot :D és ne az ilyen balaton sound meg hasonló fesztiválokból indulj ki, mert van millió másik ami normális és nem csak a szex és a cuccozás megy
2017. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én régen jártam zenei fesztiválokra. Bármilyen meglepő, a koncertek miatt és persze jó volt együtt bulizni a haverokkal.
2017. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és ha te csak k.rválkodós sztorikat hallottál, akkor az ismeretségi körödben, "információforrásodban" van a hiba.
2017. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!