Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Cosplay készítésnél megkerülhe...

Cosplay készítésnél megkerülhető a szabás/varrás?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen cosplayt készíteni, de életemben nem csináltam még ilyet. Hogy mit, azt még nem döntöttem el, ráadásul nem varrtam soha. Megkerülhető a varrás a legtöbb esetben? Elsőre valami egyszerűbbre gondoltam. Van valami oldal, ami segíthet az elindulásban?
2017. nov. 4. 11:26
 1/2 egybaba válasza:
A varrás kimaradhat. Elméletileg lehet ragasztani is. Van textil ragasztó is meg bőr- és műanyag ragasztók. Szabni, vágni valamilyen szinten biztosan kell. Kerek részek kifújhatók nem dagadós purhabból (festékboltban kapható) Lapos részek vághatók lépésálló nikcelből ha páncél félét szeretnél. Ezen felül persze van bőrhulladék, textil darabkák , ami szegecselhető is. Szakirodalmat nem ismerek, de ha van valami elképzelésed szívesen segítek összeállítani egy felszerelést :)
2017. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Rendes cosplay és sima ruhákhoz elengedhetetlen a varrás, ha rendes minőséget akar az ember.

Meg ismerni több féle anyagot/alapanyagot, eszközöket.


Sok igénytelen munkát látni...sajnos.

2018. jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!