Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani programokat...

XxKekszxx kérdése:

Tudtok mondani programokat szülinapi bulira? (13 évesnek)

Figyelt kérdés

A barátnőmnek szülinapi bulija lesz, megkért, hogy segítsek szervezni neki. Összesen 5-en leszünk, egy családi ház egy szobájában. Kettőtől max nyolcig, tehát nem ott alvós buli.

Már van pár ötletünk (dalszövegfelismerés, mikádó, suttogó kihívás, try not to lough, stb...), de szeretnénk sok programot. Viszonylag egyszerűek lennének a legjobbak. Szeretjük a különböző kihívásokat is, azok is jöhetnek. Köszi, ha valaki tud segíteni.


(PERVERZ KOMMENTEK KÍMÉLJENEK!)



2017. nov. 3. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Próbáljátok ki a suck my dick kihívást
2017. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, köszönöm szépen kommented, viszot azt hiszem, egy kicsit félreértettük egymást. Direkt nagy betűkkel kiírtam, hogy nem ilyen "pojjjénos" válaszokat szeretnék, hanem komolyakat.:) Arra kell kövezketkeztetnem, hogy a kedves kommentelőnek olvasási problémái vannak, szóval tanácsolom, hogy menjen el szemészhez. ;)
2017. nov. 15. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi pl olyat szoktunk, hogy keresünk egy ábc-t amiben a táncmozdulatok vannak benne (nem túl helyigényes mozdulatok), és egy ember aki nem játszik mond egy betűt. Nekünk pedig ki kell mondani a tánclépést és bemutatni. Aki gyorsabban csinálja és mondja, az nyert. Ezzel el vagyunk egy darabig!

Szerintem sztorizgassatok. Azzal nem lőhettek mellé! Vagy nézzetek valami kis muffin receptet és süssetek.

13/L

2017. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi szépen az ötletet, szerintem nagyon jó, ha rajtam múlik, mindenképp megcsináljuk!:D

A sütés sem rossz, én személy szerint nagyon szeretek muffinokat kreálni.:3

2017. nov. 16. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!