Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet törölni egy csoport...

Hogy lehet törölni egy csoportot facebookon? (én hoztam létre)

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 18:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Csoport oldalán menj rá a tagokra, nevük alatt megjelenik a beállítások ikonja, azt görgesd le és törölheted őket. És igen is törlődik így a csoport is, ha előbb a tagokat, végül magadat (mint alapító) is törlöd. Azt is írja ki, hogy biztos vagy benne? A csoportból való törlésed után törlődik maga a csoport is.
2013. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

:

Nem értem:

"Profilom- ismerősök kezelése- ott baloldalt belépni a törlendő csoportba- és alul rányomni a csoport törlése linkre."

A profilomban nincs olyan hogy "ismerősök kezelése" :o

Olyan jó lenne ha normálisan érthetően el tudná már valaki magyarázni azt amire mások is kíváncsiak! :/

2020. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

12-es te tudsz olvasni? Látod, hogy mikori a kérdés és a válaszok? Azóta szerinted mennyit változott az fb? kb havi szinten módosítják, azóta valszeg nem így néz ki. Ha volt egyáltalán ilyen funkció, mert én nem tudok róla.


Most nézegettem 1 órán át scripteket, de nincs a neten működő, mert napi szinten javítják az fb kódjait és lehetetlen örökké működő scriptet írni rá, szóval marad az, hogy egyesével törlöd a tagokat, majd magadat és rotty.


23/F

2020. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!