Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi érdekelné az embereket?

Mi érdekelné az embereket?

Figyelt kérdés
Szeretnék videózni de nem tudom mi az ami érdekelné az embereket. És ez nem egy fellángolás hogy ú dicsfény meg minden haneü szeretem és nem tudom mit érdemes elkezdeni. Esetleg egy saját filmet forgatni vagy valami? Trollok kíméljenek légyszi.
2017. aug. 4. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak azt érdemes amihez értesz, érdekel, van ötleted és pénzed megvalósítani. Minden más önmagad meghazudtolása, hiszen nem azért kell valamit csinálni mert divatos, hanem mert a te személyiségedhez és elveidhez illik. Ezt pedig neked kell kitalálnod.

Az már rossz kezdés ha mások mondják meg hogy mit akarnak nézni és te őket elégíted ki muszájból.

2017. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igene ez igaz de amivel eddig probálkoztam nem jött be de próbálkozok tivább. Köszönöm a válaszod
2017. aug. 5. 10:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg próbálok valami olyat kitalálni amiben jó vagyok.
2017. aug. 5. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Az sosem garantált hogy gyorsan felkapják amit csinálsz, lehet hónapokba telik vagy még tovább mert akkora az azonos kínálat másoktól. Sok emberben nincs ennyi kitartás mert azt hiszik hogy ha 4-5 videóval nem lesznek 1 hónap alatt sztárok akkor szar az egész. Más meg lehet évek óta csinálja amíg szépen lassan fokozatosan kialakul a közönsége.
2017. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ezzel én is igy vagyok hogy idő kell neki
2017. aug. 5. 12:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg én valami egyedit akarok alkotni amit senki más. Ezért van nehéz dolgom. Köszi a válaszokat. Kitartok és mentek a zöldek
2017. aug. 5. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!