Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Xbox One X meddig bővíthető...

Xbox One X meddig bővíthető külső HDD-vel? Mikre kell figyelni? Igaz, hogy csak 2,5-ös lehet a külső HDD? A belső HDD cserélhető lesz a konzolban?

Figyelt kérdés

#HDD #Xbox One #Xbox One X #külső HDD bővítés
2017. jún. 15. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A minimum feltétele a külső adathordozóknak, hogy legalább 250GBosak legyenek és USB 3.0 kapcsolattal rendelkezzenek. Lehet HDD, SSD, SSHDD amit akarsz. Jelenleg az Xbox Oneokhoz maximum egyszerre kettő darab külső adathordozót lehet csatlakoztatni és ezek ÖSSZESEN nem lehetnek 16TB (terrabyte)nál nagyobbak. 16TB az 16 EZER GB szóval ha nem változtatnak semmit az Xbox X-en ebből a szempontból (ami valószínű) akkor sem kell aggódni, a hely miatt.


A belső HDD biztos nem lesz cserélhető, 1TBos biztos lesz. Kisebb biztos hogy nem, nagyobb talán.


A külső HDD mint mondtam akármilyen lehet amíg USB3.0 sebességet tud, ezek SATA merevlemezek. Azért szokták a 2.5"ösöket ajánlani mert azokhoz nem kell külön tápkábelt dugdosni, az USB ellátja és elég kicsik, hogy ne legyenek útban. Jelenleg bolti forgalomban ebben a méretben 2TB a legnagyobb, ha nagyobbakat akarsz pl 3-4+TB akkor 3.5" és nagyobb tokokba fér csak be.

2017. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm szépen a válaszod! Tehát, ha veszek egy 3,5-es külső HDD-t, ami 8 TB, akkor azt gond nélkül fel fogja ismerni. Gondolom először formáz egyet! Még egyszer köszi!


8 TB-osban tényleg nincs 2,5-es? Te mit tudnál ajánlani 8 TB-ban, ami nem SSD, mert az nekem még túlontúl drága.

2017. jún. 17. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!