Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az OTPBank Nyrt. Tiltja a...

Az OTPBank Nyrt. Tiltja a tippmixpro-ra valo online befizetest?

Figyelt kérdés

Eddig mindig fel tudtam tolteni az egyenlegem. 4 napja probalok tolteni ra egyenleget, de uzletagi kovetelmenyeknek nem felel meg a kartyam. Ez mitol lehet?

Van rajta osszeg es el is multam 18 eves. OTP Junior kartyarol van szo.



2017. jún. 5. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem arra való. Felelősségteljes játék.
2017. jún. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom a haszontalan valaszt 😃
2017. jún. 6. 21:29
 3/5 anonim válasza:
Szia sikerült megoldani a problémát? Mert nekemis ez a bajom és már nagyon idegesítő hogy sehogyse fogadja el megköszonnem ha elmondod mi volt a baj :)
2017. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szia

nem

bementem az egyik OTP Bankba, gondoltam hatha tudok informaciohoz jutni a kerdesemmel kapcsolatban

de konkretan egy hulye p... fogadott aki nem tudom hogyan dolgozhat ott es semmit nem tudott mondani nekem, csak pislakolt

szoval kedves kommentelo, sajnos nem jutottam semmire 😃

2017. jún. 26. 15:22
 5/5 laikusnő válasza:
100%
Ez úgy lehet, hogy az OTP és a Tippmixpro sem ér egy garast sem. Így párban meg különösen csodálatosak :) Tudom, hogy ezzel nem segítettem csak a véleményemet írtam le. Remélem, hogy azért megoldódott azóta a problémád. ( Olyat már hallottam, hogy valakinek az OTP számláját zárolták, amikor a Bet365-re indított utalást, de a Tippmixpro-nál nincs ilyen.)
2017. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!