Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A napi kupak honna tudja...

A napi kupak honna tudja ilyen pontosan?

Figyelt kérdés
Szórakozás miatt töltöttem le , de megdöbbent. Exemmel való szakításom napján azt írta:"ne sírj, hogy vege lett". Mikor csak ismerkedtem a barátaimmal akkor azt írta , hogy :"best friends forever". Most a párommal 2 napja poénkodunk. Pl.:ha megyünk valahova akkor viccelődve mondjuk hogy 3-szoros hurrá a kirándulásnak, vagy ha eszunk 3-szoros hurrá a reggelinek...erre ma azt irja a kupak,hogy "3-szoros hurrá neked". Ebből gondoltam hogy esetleg hangot vehet? Vagy kutat az üzenetekbe? És eh most nem a misztikus izéről szól, hanem ,hogy hogy lehet ilyen pontos....tuti van valami a dologban. Na de mi?

2017. jún. 3. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Olvassa az androidban az előzményket... kb olyan lehet mint a célzott reklámok... biztos tapasztaltad már, hogy ha rákeresel egy termékre, akkor utána folyton olyan reklámokat látsz.
2017. jún. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!